Plot nebo raději zídku?

Plot nebo raději zídku?

Pro některé lidi byly dříve ploty levnější alternativou a proto svůj pozemek ohraničovali ploty, ačkoli by raději využili výhod  betonových zdí. Naštěstí si dnes již nemusíte vybírat, zda chcete plot či zídku. Montované betonové ploty splňují všechny výhody zdí a plotů. Jsou levné, trvanlivé, snadno rozebíratelné. Tyto ploty si můžete vybrat v barevném provedení, nebo je natřít barvou na fasády. Mají dlouhou životnost, a zajišťují soukromí. K jejich montáži nemusíte vyřizovat stavební povolení. Vyberte si v našem e-shopu nový plot pro Váš dům a zahradu, který vám vydrží desítky let.

Proč byste neměli chtít  klasický plot nebo zídku? Využijte moderních materiálů a technologií. Klasické ploty z pletiva, které byly v minulosti téměř u každého pozemku jsou dnes již přežitkem. Obyčejné ploty se jeví jako méně nákladná investice než zídka. Ploty z pletiva lze sice smotat a jednoduše odstranit, jejich životnost však zdaleka nedosahuje životnosti zdí. Pokud si pořídíte takový plot, za několik let ho zřejmě budete rekonstruovat. Většina z nás nemá čas ani chuť stále investovat do obnovy svého plotu.

Zatímco postavená zídka chrání před větrem a vytváří mnohdy bariéru proti sněhu, přívalovým dešťům, tekoucí vodě a nabízí více soukromí, ploty nemají tyto přednosti.

I stavba zdi má své nevýhody. Materiál stojí mnoho financí, i samotná stavba je nákladná, protože zaměstnáváte zedníky a platíte jim mzdu. Stavba zdi vyžaduje stavební povolení a její výstavba se může protáhnout na několik týdnů či měsíců, v závislosti na její celkové délce. Zídka vydrží déle než obyčejný plot. To však může způsobit problém v případě, že se rozhodnete oplocení pozemku kompletně rekonstruovat. Pevná zeď se špatně boří a odstraňuje. Zkrátka není nad pevný betonový plot, který můžete v případě potřeby jednoduše rozebrat, kamkoli přemístit  a znovu postavit tam, kde je třeba.

Zpět na hlavní výpis

Montáže plotů z betonu – sjednejte si termín na jaro 2016
Máte vážný zájem o montáž betonového plotu v >>


Kovové brány k betonovým plotům
Ačkoli naší hlavní činností je výroba a montáž betonových plotů, v >>


NOVINKA 2015 -
Nově v letošním roce vyrábíme na zákázku kovové >>


NOVINKA -
Další variantou je betonvoý sloupek s dekorem štípaný kámen. Vyrábíme v >>


Informace
602 127 699
602 414 796
Zeptejte se nás.
Napište nám
Ověřená firma ifirmy.cz BETON PLUS

AKCE TIPY ZAJÍMAVOSTI

POZOR betonové SLOUPKY S DEKOREM

obrázek
od 20.7.2014 výroba betonových sloupků s dekorem štípaný kámen

AKCE TIPY ZAJÍMAVOSTI

v únoru spouštíme výrobu betonových plotů oboustranných, betonové oboustranné desky i oboustranné betonové sloupky. ZA PŘIJATELNÉ CENY

BETONOVÉ OHRADNÍKY - LEVNĚJI UŽ TO NEJDE

obrázek
OD 97,- Kč + DPH
různé výšky

PRVNÍ VÝROBCE BETONOVÝCH PLOTŮ V ZÁPADOČESKÉM KRAJI

obrázek

Proč zrovna betonové ploty?

obrázek
betonové ploty se snadnou údržbou a
dlouhou životností až několik desítek let
plně rozebiratelný
možnost barevného nástřiku
betonové ploty jsou cenově dostupné
jednoduchá montáž
beton je odolný vůči větru, sněhu, ledu, apod.
vhodné pro rod. domky, chaty, firmy, pozemky, lesy, garáže

ZAJISTÍ VÁM SOUKROMÍ
Kvalitní betonové ploty Praha - BETON PLUS
Partnerské odkazy: Oplocenky.cz - Když škodná lesní zvěř ohlodává stromy, pomohou oplocenky a oplůtky Oplocenky.cz - oplocenky, ohrazenky, oplůtky, ochrana stromů proti okusu a otěru lesní zvěří / Chovatelské potřeby, zverimex www.chovatelskepotreby-zverimex.cz - potřeby pro chovatele,zverimex,krmiva pro zvířata,krmivo pro koně,granule pro psy a kočky/Pomůcky a oblečení na zahradu i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / format1.cz - drobná elektronika pro dům a zahradu, váhy nejen pro chovatele, adaptéry,plašiče / Zasklívání - lodžie, plastová okna a dveře / Řemesla Jedlička, stavební práce a rekonstrukce / www.f-zavadil.cz - zámečnictví, lázeňská kamna, komínové výměníky, brány, půjčovna přívěsných vozíků / taboriste.cz-prázdniny na koních,tábory, akce s koňmi,e-shop s koňskými potřebami

Login
HOME Betonové ploty
VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH
Prohlédněte si sortiment
betonové ploty
průběžně budeme doplňovat
Betonové ploty
Novinky, speciální nabídky
Zahradní program
Cenová do 24 hodin po zaslání základních informací
Online Kalkulace na betonový plot
Kontakt
Napište nám
Mapa stránek
Připravili jsme pro Vás úžasnou nabídku betonových plotů vysoké kvality za přijatelnou cenu.
Vysoká odolnost betonu je zajištěna především díky dodržení speciální receptury při výrobě betonové směsi.
Kvalita a odolnost plotů
Profesionální montáž je součástí našich strategie. Odborná montáž betonového plotu zaručí maximální životnost a funkčnost Vašeho betonového plotu.
Přesto si montáž chcete provést sami?
Odborně Vás zdarma proškolíme.
Profesionální montáž
Přihlášení k odběru novinek - betonové ploty
Všeobecné Obchodní Podmínky

Created by © 2012-2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek