Login

Plot nebo raději zídku?

Plot nebo raději zídku?

Pro některé lidi byly dříve ploty levnější alternativou a proto svůj pozemek ohraničovali ploty, ačkoli by raději využili výhod  betonových zdí. Naštěstí si dnes již nemusíte vybírat, zda chcete plot či zídku. Montované betonové ploty splňují všechny výhody zdí a plotů. Jsou levné, trvanlivé, snadno rozebíratelné. Tyto ploty si můžete vybrat v barevném provedení, nebo je natřít barvou na fasády. Mají dlouhou životnost, a zajišťují soukromí. K jejich montáži nemusíte vyřizovat stavební povolení. Vyberte si v našem e-shopu nový plot pro Váš dům a zahradu, který vám vydrží desítky let.

Proč byste neměli chtít  klasický plot nebo zídku? Využijte moderních materiálů a technologií. Klasické ploty z pletiva, které byly v minulosti téměř u každého pozemku jsou dnes již přežitkem. Obyčejné ploty se jeví jako méně nákladná investice než zídka. Ploty z pletiva lze sice smotat a jednoduše odstranit, jejich životnost však zdaleka nedosahuje životnosti zdí. Pokud si pořídíte takový plot, za několik let ho zřejmě budete rekonstruovat. Většina z nás nemá čas ani chuť stále investovat do obnovy svého plotu.

Zatímco postavená zídka chrání před větrem a vytváří mnohdy bariéru proti sněhu, přívalovým dešťům, tekoucí vodě a nabízí více soukromí, ploty nemají tyto přednosti.

I stavba zdi má své nevýhody. Materiál stojí mnoho financí, i samotná stavba je nákladná, protože zaměstnáváte zedníky a platíte jim mzdu. Stavba zdi vyžaduje stavební povolení a její výstavba se může protáhnout na několik týdnů či měsíců, v závislosti na její celkové délce. Zídka vydrží déle než obyčejný plot. To však může způsobit problém v případě, že se rozhodnete oplocení pozemku kompletně rekonstruovat. Pevná zeď se špatně boří a odstraňuje. Zkrátka není nad pevný betonový plot, který můžete v případě potřeby jednoduše rozebrat, kamkoli přemístit  a znovu postavit tam, kde je třeba.

Zpět na hlavní výpis

Kvalitní betonové ploty Praha - BETON PLUS
Partnerské odkazy: Chovatelské potřeby, zverimex www.chovatelskepotreby-zverimex.cz - potřeby pro chovatele,zverimex,krmiva pro zvířata,krmivo pro koně,granule pro psy a kočky/Pomůcky a oblečení na zahradu i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / format1.cz - drobná elektronika pro dům a zahradu, váhy nejen pro chovatele, adaptéry,plašiče / Zasklívání - lodžie, plastová okna a dveře / Řemesla Jedlička, stavební práce a rekonstrukce / www.f-zavadil.cz - zámečnictví, lázeňská kamna, komínové výměníky, brány, půjčovna přívěsných vozíků / taboriste.cz-prázdniny na koních,tábory, akce s koňmi,e-shop s koňskými potřebami

HOME Betonové ploty
Kontakt
Napište nám
Mapa stránek
Brány
Betonové ploty

Created by © 2012-2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek